Říjen 2015

My mom is my superhero. | Narozeninový článek!

26. října 2015 v 10:51 | Monča |  RECIPES
Slibovala jsem článek o dárkách pro mamču k narozeninám. Bude delší, ale je plný návodů a receptů, tak doufám, že se bude líbit :)


Balík roztomilosti pro lepší den aneb milujme chlupaťáčky! :D

16. října 2015 v 20:30 | Monča |  POSITIVE VIBES
Tenhle článek jsem chtěla napsat už ráno, ale nefungovalo to, tak ho postnu až teď, nevadí, stejně ležim ještě pořád v posteli, ještě pořád s Vinee. :D :)


Ráno jsem koukala na svou chundelatou lásku a přemýšlela jsem, co by mi asi tak zvedlo náladu. A přišla jsem na to vzápětí. Sice si budu tentokrát obrázky půjčovat z Pinterestu, ale jsem si jistá, že tyhle obrázky pohladí duši každýho tvora. Prostě se nejde nerozplývat nad sladkostí těch chlupatých koulí :D Doufám, že i vám přivodí laskyplný pocit pohody a zamilovanosti :D


"Happy girls are the prettiest." - Audrey Hepburn

11. října 2015 v 16:20 | Monča |  POSITIVE VIBES

Každý z nás je něčím vyjímečný a nedokonalosti nás dělají tím, kým jsme.
Zkus se dnes podívat do zrcadla, opomeň všechno, co považuješ za nedokonalosti. Nesoustřeď se na to. Zkus se soustředit na svá pozitiva. Ne jen vzhledově, ale hlavně povahově. Přestaň si říkat "až jednou budu lepší, tak..." Právě teď jsi nejlepší. Ano, jsi. Tak se usměj. Vždyť nic nestojí za Tvoje slzy, život je krátký a času na smích je poměrně málo. Dneska se na všechno vykašli. No a co, že dnes není nejlepší den. Udělej si ho. Zapomeň na starosti a nechej hlavu i srdce odpočívat. Ty to zvládneš. Jsi nejlepší!

MA PASSION | Ponožková mánie

8. října 2015 v 18:25 | Monča
Taky máte nějakou tu "skrytou vášeň"?
Něco, za co na vás okolí kouká jako na blázny, ale vám to dělá strašnou radost? Já jsem se našla v ponožkách! :D Pro někoho normalita, pro mě vtipná láska :D. Není to tak dlouho, co jsem si začala kupovat jedině obrázkové ponožky a nevěřili byste, jak to někdy zvedne náladu. Občas když si je ráno oblíknu, mám z nich takovou radost, že když se na ně přes den podívám, musím se vždycky usmát. A opět to není drahá záležitost, kterou si můžeme udělat lepší den. Třeba v Gatu jsem jedny sehnala za 24Kč, jiný za 38Kč, takže KDO CHCE, LEVNOU RADOST SI VŽDYCKY NAJDE!

(Je fakt, že jsem jich teď půlku vyházela a zbyla jen malá populace příšerek, medvídků, kraviček, dortíčků, vánočních sobů, srdíček, lvíčků a žirafek, ale aspoň o část z nich se s vámi podělím :D)


Taky máte nějakou takovouhle "úchylárnu"? :D
Co si levného kupujete nejraději?
MĚJTE SE KRÁÁÁÁSNĚ!

Just for calming down. | Relaxační videa

4. října 2015 v 17:24 | Monča |  POSITIVE VIBES
Nedávno jsem narazila na pár videí, které mě ohromily. First person view je skvělý druh videí, protože se můžeš zasnít, že tam právě chodíš ty.Občas jsme až příliš ve stresu a večer nemůžeme usnout, soustředit se na učení a podobně, tohle je podle mě jedna ze skvělých možností, jak se zklidnit a vypnout mozek na chvilku. Jsem si jistá, že to pomůže všem, protože taková pohoda je prostě lék sám o sobě. A navíc na jejich kanále jsou i videa pro milovníky pláží, lesů, jezer, západů slunce a podobně, takže se každý z nás může uklidňovat přírodou jemu nejbližší. :)

Líbí se ti taková videa? Znáš nějaká podobná? Zkusíš relaxaci touto formou? :) Relaxuješ nějak?

Znovu moc a moc děkuju za vaši podporu, chválu a návštěvy blogu, jste úžasný!!!
MĚJTE SE KRÁÁÁÁSNĚ!