Listopad 2015

Kam jen tenhle článek zařadit? | První podzimně laděný článek

4. listopadu 2015 v 21:55 | Monča |  POSITIVE VIBES
Je toho tenhle týden hodně, jak do školy, tak mimo ni, snažím se sportovat a hledat aktivity, které dělají člověka šťastným a ráda bych se s vámi o tyto poznatky později dělila. (Tímto omlouvám svou neaktivitu, výmluvy, ale aspoň pravdivé :D)

Málo kdo umí vypnout a na nic nemyslet, jen tak se odreagovat. Hledám proto věci, které mi mohou pomoct, a posléze vám mohu pomoci já svým doporučením.
Když jsem o prázdninách podnikla výlet za bráškou, zavedl mě do knihkupectví, měl jasno, chtěl mi koupit omalovánky. Na první dojem si většina z nás řekne Pche, to je pro malý. Ale zkusili jste to někdy? Vyvíjet kreativitu a zároveň nemuset mít ruce umělce? To je paráda. Jediné, na co u toho myslíte, jsou barvičky. "Jakou barvu bude mít tenhle zajíc? Třeba fialovou!" A na trable na chvíli úplně zapomenete. A žádnej stres z vysokých nároků na své výkony u toho neexistuje, prostě čmáráte! Já jsem od brášky dostala Čarovný les, který se mi zamlouval nejvíc a viděla jsem v tom nejlepší odreagovačku. Zkusili jste si někdy jentak vytisknout omalovánku a vybarvit ji? Teď v nejbližší době mám namysli. Ne? Tak to zkuste. Vážně si po chvíli uvědomíte, že jste vlastně úplně uvolněný a jen vybíráte barvičky a vybarvujete jako o závod :D


Máš doma nějaké (antistresové) omalovánky? Zkoušíš při zvýšeném stresu "terapii kreslením"?
Mějte se krásněěěě!