ABOUT ME

#ThrowbackThursday

17. září 2015 v 9:24 | Monča
Sice venku svítí sluníčko, ale i tak se mi po prázdninách stýská. A jak u mě vypadaly? Největší část z nich jsem trávila s Vinee, samozřejmě :D Tady máte sestřih rodinných chvil, brzy dodělám i video z Mariánek a z Bulharska, pokud budete mít zájem, podělím se s vámi i o ně :) .


A komu by to nešlo, tak zde je odkaz :)
Mějte se kráááásně! Za chvilku už víkend, tak si ho užijte jak nejlíp to půjde!

LIFE IS TOO SHORT TO WEAR BORING DRESS.

5. září 2015 v 12:49 | Monča
Juhuhu, je 5. září. Za 6 měsíců bude maturiťák. A já mám ultraspešl výhodu. Moje maminka má totiž vlastní zakázkové krejčovství! Takže navrhuju šaty jak blázen, abychom to dotáhly k dokonalosti a já mohla být rudou modelkou jejího království. Soooooo excited! Je pravda, že nemám ráda pozornost, ale na tohle se od prváku připravuji. Počítala jsem s tím,že se na mých šatech vyřádíme. Už se těším, až sem postnu fotky hotových šatů!
Chtěla jsem modré, zlaté nebo nějaké takové, ale když to zjistila mamka, tak pronesla osudovou větu. Červená sluší každýmu, kdo se jí nebojí. A má pravdu. Nedávno jsem si pořídila mé nejoblíbenější šaty, nenosila jsem předtím červenou, ale odhodlala jsem se udělat změnu. Samy posuďte, jestli jsou hezké nebo vůbec.

(Fotky z Mariánek, nejhezčí část mých prázdnin, určitě o tom ještě napíšu!)


No a tak jsme pořídily nádhernou červenou látku. Mám rozkreslené návrhy a co už víme, že pod dlouhou neuzavřenou sukní budou kraťasy. Whaaaaaat, na maturák kraťasy? To se nenosí. Ale prdlajz, až to uvidíte, zblázníte se do toho jako my dvě. A navíc taky YOLO, žejo. Budou pošité směsí perliček a různých třpytivých kamínků. A možná tam nakombinujeme i kraječku, uvidíme. Ach, už mě to hřeje u srdíčka dopředu.
(Ne, ta špička dolů nejsou kalhotky, ale pásek z kamínků, ze kterého půjde sukně)

Tak co na ně říkáte? A byla jste některá v Mariánkách? Přeju náááádherný víkend!

FUTURE GOALS

8. dubna 2015 v 10:44 | Monča
Nadpis mluví za vše, tudíž rovnou k věci.
Poslední dobou hodně přemýšlím nad svou budoucností, a proto jsem se rozhodla si utřídit myšlenky a podělit se o své vysněné cíle. Ti z vás, kteří se na svět koukají pesimisticky, nedovolí si luxus nebo jsou nohama tak pevně na zemi, že se jim palce boří pod asfalt, toto ani nečtěte, protože se nehodlám držet zpátky a vám to bude připadat jako hrozná kravina a zbytečně strávenej čas čtením :-) No tak jdu na to!

Krátkej článek o krátkejch vlasech!

15. března 2015 v 17:16 | Monča
V minulém článku jsem psala o plánované návštěvě kadeřnice a psaly jste si o fotku, já osobně jsem víc než spokojená!

Jak už jsem psala, rozhodla jsem se začít trošku jinak. Vybočit ze stereotypu a udělat si jiný plány, chci změnit dosavadní život. Asi každá z nás se chce líbit svému okolí, blízkému i tomu nejširšímu. A jak už je známo, nejdůležitější je líbit se sama sobě. Tudíž jsem začla pracovat na svém vzhledu a první kroky mám za sebou - vlásky jsou pryč a obarvené! Je to skvělý nikde mi to nepřekáží, nepletu dlooouhý copy, nežehlim to 300 hodin. Myslím, že je to změna příjemná, i když se to někomu kolem mě líbit nemusí. Ale to přece důležitý není, hlavně, když jsme spokojený samy se sebou, že jo princezny!
Pro porovnání :)

A co vy a vlasy? :) Máte v plánu nějaký úpravy účesu? :)

Wanna change yourself?

10. března 2015 v 12:19 | Monča
Každý z nás má občas takový to krizový období, kdy se chce změnit.Jsme občas nabuzeni a chceme se změnit kvůli tomu, že nesnášíme stereotyp a tak dál.

Svou změnu plánuju už dlouho. Dlouhý hnědý vlasy a řasy jemně přelízlý řasenkou? To mě přestalo bavit.
A díky tomu vám teď představim dvě úžasnosti.

Tou první je BOB a LOB.
Jsou to střihy vlasů, který v poslední době přímo žeru. Ve městě je miliarda tuctových náctek s hnědýma vyžehlenýma vláskama. A protože jsem dosáhla dospěláckýho věku, rozhodla jsem se vyčnívat!

Bob je krátky střih, který je teď dost moderní všude po světě. Obdivuju odvahu holek, který jdou do tak kraťoučkých vlasů, je to občas fakt skok.

Já osobně jsem spíš zastánce LOB střihu = Long bob. Je to zkrátka delší verze krátkých vlasů. A vypadá to víc než skvěle! Beru tuhle fotku ke kadeřnici a jdu do toho!

A tou druhou úžasností je kráska Alison Henry.
Díky ní, jsem se rozhoupala k objednání se ke kadeřnici. Je to youtuberka, která natáčí beauty videa, pro někoho přehnaná, pro někoho skvělá. Více vám řekne její video.Hoď mi sem svůj názor! ↓
 
 

Reklama